Kosmetické masáže

KOSMETICKÁ MASÁŽ

Kosmetická masáž patří mezi nejpříjemnější a nejúčinnější úkony v kosmetice. Dochází ke zklidnění celého organismu. Působíme na velké množství nervových zakončení v obličeji a dosáhneme tak obrovského relaxačního účinku naši centrální nervové soustavy i celého těla. Působíme na oběhový systém, zlepšuje se prokrvení a zajistíme tak pleti lepší přísun živin. Zároveň dochází k odplavení odpadních látek, díky tomu pleť nebude působit unaveně.

Masáží docílíme odstranění povrchových zrohovatělých vrstev kůže, kožní buňky jsou tak lépe vyživovány, pokožka se stává vláčnější, pevnější, pružnější a zpomaluje se tvorba vrásek. Uvolňují se mazové a potní žlážy, zlepšuje se látková výměna a upravuje tvorba tuku. Uvolňujeme napětí svalů v obličeji, které jsou spojeny s kůží a proto ovlivňují náš vzhled. Nálady, emoce, stres, napětí - to vše může způsobit tvrdý výraz obličeje. Masáž svaly uvolní a zjemní výraz ve tváři.

Součástí kosmetické masáže je i masáž krku a dekoltu, která zajistí pružnost, vypnutí kůže, prokrvení, dodá pleti výživu a hydrataci 

Pravidelně prováděnou masáží dekoltu,krku a obličeje lze oddálit stárnutí pleti.

MIKROMASÁŽ OČNÍHO OKOLÍ

Hezké oči jsou středem pozornosti každého obličeje. Oči a zrak jsou nenahraditelné hodnoty, které vyžadují tu nejlepší péči. Okolí očí je jednou z nejcitlivějších oblastí pokožky, pleť je zde několikrát slabší než na jiných místech obličeje, tudíž se zde objevují nejdříve vrásky. Je poznamenáno věkem, únavou a stresem

Mikromasáž očního okolí vyhlazuje vrásky v okolí očí a odstraňuje vodnaté váčky pod očima, snižuje únavu očí a dává prostor k relaxaci organismu, také se snižuje nitrooční tlak a tím se posiluje zrak.

Dále napomáhá k lepšímu zprůchodnění dutin, posiluje obočí, které během let klesá, a hlavně pomáhá výrazně prokrvit a promastit kůži, což oddaluje její ztenčení a předčasné stárnutí. Pokožka v okolí očí je po mikromasáži pevnější, vypnutější a hladčí.

Po této příjemné masáži se budete cítit báječně odpočinutí a navíc budete překvapeni viditelným zpevňujícím efektem. Vaše oči budou zářit.

MASÁŽ RUKOU

Velmi příjemná a efektivní procedura na unavené ruce. Ruce jsou po ní znatelně lehčí a odpočaté.

Masáž rukou se využívá na uvolnění organismu. Povzbudí prokrvení a zlepší činnost imunitního systému.