GERMAINE de CAPUCCINI je luxusní španělská kosmetická značka, která se prodává ve více jak 80 zemích světa a za svou letou historii si vysloužila místo mezi top značkami v péči o pleť a tělo.

Psal se rok 1964, když CARMEN VIDAL, energická a vitální žena s vášní pro krásu, založila společnost GERMAINE DE CAPPUCCINI.

GERMAINE DE CAPPUCCINI se věnuje kráse a potřebám žen.

* PROFESIONALITA - KVALITA - INOVACE - INTEGRITA
... jsou hodnoty, které tvoří podstatu firmy GERMAINE DE CAPPUCCINI.


Znak labutě, který navrhla právě Carmen Vidal, dokonale symbolizuje to,
co kosmetika GERMAINE DE CAPPUCCINI přináší každé ženě:
,,ELEGANCI - KLID - KRÁSU"


PUREXPERT


Řada Purexpert zcela přetváří čištění pleti. Je to odborné ošetření , které splní veškerá Vaše očekávání: za velmi krátkou dobu přemění jakoukoliv pleť na krásnu a zdravou.

Purexpert přináší originální, sofistikovanou péči, díky níž je pleť čistá a sjednocená. Redukuje póry a nepravidelnosti a působí jako prevence proti prvním vráskám.

Doporučeno pro  pro klientky všech věkových kategorií, kteří chtějí mít krásnou a zdravou pleť. Řada obsahuje i produkty cíleně určené na mastnou, aknózní a problematickou pokožku.

ROYAL JELLY

Tato řada přináší nový přístup v oblasti péče o pleť na bázi mateří kašičky s cílem obnovit optimální odolnost pleti. Mateří kašička, jedinečný přírodní elixír a výtažek z pornatky kokosové, houby s výjimečnými účinky proti stárnutí, směřují přímo do srdce pokožky, ke kožním buňkám Zde výrazně působí na soudržnost kůže , a obnovují tak odolnost pleti. Spojení mateří kašičky s výtažkem z pornatky kokosové má na pleť řadu příznivých účinků:

  • pokožka je schopna po ošetření čelit každodennímu působení vnějšího stresu
  • obnovuje svoji přirozenou schopnost bránit se negativním vlivům
  • znovu získává svou optimální odolnost , tj. Není tak citlivá na vnější negativní vlivy a regeneruje rychleji

Doporučeno pro všechny typy pleti se známkami stresu, únavy a předčasného stárnutí. Pro pokožku vystavenou negativním vnějším vlivům jako je UV záření, znečištěné ovzduší, vlhkost, depilace atd. Vhodné pro zákaznice od 35 let

TIMEXPERT RITUALIST BEAUTY INFUSION

Beauty - Infusion představuje nové pojetí péče, jež se přizpůsobuje:

  • Potřebám pleti: Ošetření proti stárnutí pro všechny věkové kategorie a potřeby.

Pleť ve 30, 40 a 50 letech není stejná a ani její potřeby nejsou totožné. Beauty In - Fusion přináší rychlá, efektivní ošetření na míru pro všechny věkové kategorie.

Doporučeno, pro všechny, kdo si přejí ošetření přímo na míru. Jakékli roční období

SO DELICATE

Jedinečná profesionální péče, která přináší komfort i těm nejcitlivějším typům pleti, reagujícím na běžnou kosmetiku. Spojuje to nejlepší z přírody s nejnovějšími kosmetickými technologiemi a nabízí tak velmi účinná řešení pro citlivou a snadno reagující pleť. Fytoaktivní výtažky z obilných klíčků, rozmarýnu, čaje a heřmánku či řas působí silným klidnícím účinkem a odstraňují nepříjemné pocity jako pnutí nebo svědění, mírní začervenání, vysychání a odlupování.

So Delicate obnovuje ochranný plášť a stimuluje přirozenou obranyschopnost pleti. Navrací citlivou pleť do normálu, přináší komfort a pocit pohody. Výsledky jsou viditelné již za pouhé jedno sezení: zklidněná, posílená, zdravá a krásná pleť, schopná odolávat vnějším vlivům.

Doporučeno pro citlivou a snadno reagující pleť, pokožku narušenou působením vnějších vlivů, přípravu na negativní účinky extrémního podnebí (slunce, zima, vítr) a jejich prevenci, osoby s horší snášenlivostí bězné kosmetiky, jakýkoliv věk a jakékoli roční období.

HYDRACURE

"Oceán svěžesti pro Vaši pleť. " S využitím tří forem kyseliny hyaluronové. 100% hydratační účinek.

Poskytuje intenzivní okamžitou hydrataci pro všechny typy pleti a především pro pleť vykazující známky dehydratace (pocit nepohodlí, napětí, pohaslá a vysílená pleť, výskyt vrásek).

Brání pleť před dehydratací a klimatickými extrémy a podporuje její přirozenou odolnost vůči známkám předčasného stárnutí.

Doporučeno pro suchou a velmi suchou pleť, při změně ročního období a také v období extrémního stresu, na cesty letadlem, v těhotenství a po porodu, před zásahy plastické chirurgie a po nich.

TIMEXPERT RIDES


Řada inspirovaná nejmodernějšími postupy estetické chirurgie přináší způsob, jak čelit vráskám a výrazovým linkám:

  • Regeneruje pokožku a bojuje s vráskami zevnitř.
  • Zjemňuje či zcela odstraňuje stávající vrásky a brání vzniku nových.

Doporučeno pro pleť s prvními známkami vrásek a mimických linek, klientky od 25 let, jakékoli roční období

TIMEXPERT LIFT(IN)


Nejaktuálnější novinka v anti-agingové péči určená pro obnovu podpůrných struktur pleti. Přináší hloubkový účinek, který se projevuje silným liftingovým efektem na povrchu.

Exkulzivní technologie V-Matrix obnovuje vnitřní strukturu pokožky a opětované tváře zpevňuje, vypína a modeluje. Mezi aktivními složkami vynikají čištěné oligosacharidy extrahované z šáchoru jedlého, které stimuluje tvorbu nového kolagenu, a oxytalan, jenž znatelně obnovuje pružnost pleti.

Ošetření výrazně redukuje vrásky, vyplňuje ojem obličeje, vypíná a navrací pokožce jemnost.

Doporučeno pro klientky, které chtějí oddálit plastiku obličeje, jako kosmetická alternativa lékařského liftingu, od 40 let a pro všechny zákaznice, jež potřebují ošetření s liftingovým efektem, jakékoliv roční období.