KOSMETIKA BEZ HRANIC

FILOZOFIE 

" základem firemní filozofie je nabízet efektivní, inovační kosmetická ošetření s využitím jedinečných, exkluzivních aktivních složek. Za samozdřejmost považujeme striktní dodržování vysokých standartů kvality".

PROČ ZVOLIT CASMARU?

Casmara nabízí výjimečné výsledky v ošetření pleti. Vysoká účinnost a zároveň šetrnost kosmetických produktů k pokožce pro nás představuje absolutní prioritu.

GOLD


Výrazná revitalizace, regenerace, omlazující a zpevňující účinek. Pokožka se rozjasní a prozáří. 

Ne nadarmo představuje zlato symbol věčného mládí. Exkluzivní maska s obsahem přášku z 24-karátového zlata a minerálů intenzivně pokožku omlazuje, vyživuje a revitalizuje. Mikročáštečky zlata pozitivně ovlivňuje látkovou výměnu, zpomalují proces stárnutí a znatelně mírní jeho příznaky. Zlato podporuje okysličování buněk a jejich schopnost regenerace. Výtažek z mořských řas působí silným zvlhčujícím účinkem. 

Doporučeno pro všechny typy pleti, zvláště pak pro pleť zralou, postrádající tonus a vitalitu.

RE6TENSE

Výrazné zpevnění a vypnutí pokožky s příznaky ochabování. Díky obsahu vitaminu C zároveň pleť projasňuje.

Hlavní složka, kiwi je jedním z nejbohatších plodů na vitamin C. Kromě zesvětlujícího účinku stimuluje tvorbu nového kolagenu a elastinu, takže působí silným liftingovým a zpevňujícím účinkem. Kiwi je navíc vynikajícím zdrojem betakarotenů s výrazným antioxidačním účinkem.

Doporučeno pro všechny typy pleti, zvláště pro ochablou, povadlou pokožku.